Vstupenky

vstupenky_3_753

VSTUPENKY - SEZÓNA 2017/2018

Jak zakoupit vstupenky na utkání Cevro Institut Open Air?

Kompletní informace ZDE

Jak zakoupit vstupenky na zbylá domácí utkání Tipsport Superligy a Extraligy žen?

• Vstupenky jsou k prodeji na pokladnách v den utkání. Standardně otevírají 60 minut před jeho začátkem.
  • Domácí utkání probíhají ve Sportovní hale Děkanka (adresa: Děkanská Vinice I. 987/5, Praha 4, 140 00). V případě, že je naše utkání vybráno Českou televizí pro přímý přenos, hraje se zápas nejčastěji v Aréně Podvinný mlýn.
  • Na sekretariátu FbŠ Bohemians lze zakoupit či zarezervovat vstupenky na nadcházející utkání.
  • Kontakt:
    tel.: +420-774-168-745
    email: sekretar@fbsbohemians.cz
  • Otevírací doba: pondělí - pátek, 9:00-18:00

Ceník vstupného

• V případě, že na sebe navazují utkání mužů a žen, platí vstupenka na obě utkání.

TYP

CENA

základní vstupné 50,- Kč
děti do 15 let 30,- Kč
slevový kupon 30,- Kč
mobilní aplikace FbŠ Bohemians 20,- Kč

Jak získat vstupenku zdarma?

Členské vstupenky

• Všichni členové FbŠ Bohemians mají nárok na vstupenku zdarma. To platí i pro jejich rodinné příslušníky. Vstupenky na aktuální zápas je vždy možné vyzvednout u vašeho trenéra, nebo na sekretariátu klubu.

Promo akce

• Volné vstupenky můžete získat i při nákupu u našich klubových partnerů. Jejich přehled naleznete v sekci PARTNEŘI a aktuální informace o distribuci volných vstupenek naleznete na oficiální stránce na FACEBOOKU.
  • V rámci propagace domácích utkání vždy uvolňujeme několik desítek vstupenek, které se vám mohou dostat do ruky například od našich partnerských společností, nebo od našich promotérek. Pokud se vám taková vstupenka dostala do ruky, tak se nemusíte bát dalších poplatků. Vstupenka je volná a máte vstup kompletně zdarma.

Plánek sportovní haly Děkanka

hit_plnek_753_01

Kdy hrajeme doma

Rozpis našich domácích utkání nalezeznete v sekcích věnovaných elitním týmům.

MUŽI A ŽENY A

Mohlo by vás dále zajímat

app_188 fan_188 fb_188

V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat na email: sekretar@fbsbohemians.cz nebo na tel.: +420-774-168-745