Mobilní aplikace

mobiln_app_753

MOBILNÍ APLIKACE

Stáhněte si naši mobilní aplikaci. Novinky, články, sumáře výsledků a spousta dalšího. Stahujte, stahujte a stahujte! Fungujeme na Androidech i na iOS.

O APLIKACI

Buďte v obraze. S naší mobilní aplikací vám neuteče žádná novinka. Naleznete v ní všechny aktuální i další důležité informace. Připravili jsme ji pro operační systémy Android i iOS, takže neváhejte a staňte se hrdým uživatelem naší velké novinky.

VYBÍREJTE HRÁČE UTKÁNÍ

Nebude to jen o čtení. Během utkání bude v aplikaci i zápasový program a hlavně hlasování o hráče zápasu. Vyberte toho nejlepšího hráče na naší straně. Hlasování poběží vždy od úvodního hvizdu až do 12:00 následujícího dne.

KALENDÁŘ

Propojte svůj kalendář s termíny extraligových utkání. Každý článek v novinkách můžete zanést do svého kalendáře a nepropásnete tak jediný zápas.

app_753

PUSH ZPRÁVY

Nemůžete dorazit na utkání a chcete sledovat vývoj zápasu. Povolte na vašem telefonu PUSH ZPRÁVY a nic vám během zápasu neunikne.

VSTUPNÉ

Přijďte s naší aplikací na domácí extraligový zápas mužů či žen a získáte slevu 30,-Kč ze vstupného. Z 50,-Kč se to už vyplatí. Telefon s aplikací stačí ukázat u pokladny a slevu máte automaticky.

ROZVOJ APLIKACE

Vydáním aplikace to nekončí. V dalším průběhu budou doplněny informace u všech týmů a další vychytávky, které máme v plánu.

Věříme, že vám aplikace bude k užitku a udělá vám minimálně stejně velkou radost, jako nám.

STAHUJTE

 line_100_01

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz