Klub

klub_678

O KLUBU

ZÁKLADNÍ INFORMACE

název klubu: Florbalová škola Bohemians
klubové barvy: zelená, bílá
rok založení: 1996
počet členů: 1562
celkový počet týmů: 41
počet týmů v soutěžích ČFbU: 33
domácí hala: sportovní hala Děkanka
web: www.fbsbohemians.cz
facebook: facebook.com/fbsbohemians
youtube: youtube.com/fbsbohemiansofficial
instagram: instagram.com/fbsbohemians
google+: google.com/+FbšBohemiansPraha
twitter: twitter.com/bohemkaflorbal
fanshop: fbsbohemians.webnode.cz

SOUČASNOST

V aktuální sezóně 2017/2018 patří oddíl FbŠ Bohemians se svými 33 přihlášenými družstvy do pravidelných soutěží České florbalové unie mezi největší florbalové kluby v České republice.

Potvrdili jsme, že jsme stabilním klubem, který se zaměřuje především na výchovu mládeže, o čemž svědčí 24 týmů přihlášených do různých kategorií od přípravek až po muže. S 9 přihlášenými dívčími a ženskými družstvy jsme pak v ženské kategorii největším klubem.

Dá se říci, že co se týče členské základny, ujíždíme ostatním klubům doslova o parník, převyšujeme co do počtu členů ostatní kluby ne v desítkách, ale stovkách členů, na což jsme hrdí a budeme se snažit tento trend udržet. Vypovídá také o tom, že FbŠ Bohemians je výjimečným klubem, jehož součastí se stane každý rád.

Profil oddílu na stránkách České florbalové unie

Mezi největší výhody členství v naší škole patří důsledná realizace základní myšlenky, která stála u zrodu školy – myšlenky umožnit hrát florbal každému zájemci bez ohledu na jeho sportovní výkonnost a zdatnost. Jednotlivé tréninkové skupiny proto vytváříme tak, aby spolu trénovaly děti stejného věku a přibližně stejné florbalové výkonnosti, přičemž struktura celé školy umožňuje nadaným jednotlivcům postupovat v hierarchii družstev a po čase se probojovat do „A“ týmů v jednotlivých věkových kategoriích. Díky množství týmů v jednotlivých kategoriích je možné vybrat si v rámci oddílu FbŠ družstvo, které trénuje co nejblíže vašemu bydlišti.

Během celé sezóny nabízí Florbalová škola Bohemians svým členům i celou řadu dalších doprovodných akcí - Mikulášskou, celoklubové fotografování, samozřejmostí je pak letní soustředění v Krkonoších a příměstské kempy v průběhu roku. Kromě pravidelných ligových zápasů se zúčastňujeme i celé řady letních turnajů, a to i v zahraničí. Tradiční je i naše účast na největším florbalovém turnaji na světě Gothia Innebandy Cupu v kolébce florbalu Švédsku.

Všechny akce zajišťují vyškolení trenéři a osvědčení pořadatelé s mnohaletými zkušenostmi s vedením družstva a přípravou sportovních akcí, kteří jsou připraveni vysvětlit vám vše kolem fungování Florbalové školy Bohemians, poradit, jak postupovat v případě, že se chcete stát jejím členem, stejně tak jsou rovněž přístupní diskusi o výsledcích svojí práce. Kontakty na vedení Florbalové školy naleznete zde.

Více než 620 zápasů, na 3300 hodin tréninků, doprovodné akce, letní soustředění, informace o dění v FbŠ na internetových stránkách, facebooku, youtube kanálu, prodej sportovního zboží prostřednictvím e-shopu, systém členských slev a mnoho dalšího je naší vizitkou a pro Vás možná i důkazem, že právě my se o Vás dokážeme postarat nejlépe.

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz