KLOKANŮM VSTUP DO SEZÓNY NEVYŠEL 10.9.2018

Klokanům se úvodní zápas příliš nepovedl.

KLOKANŮM VSTUP DO SEZÓNY NEVYŠEL

Muži chtěli navázat na parádní výkon klokanek, bohužel však vítězství slavil soupeř. A jak samotný zápas vypadal?

Hlediště natěšených diváků na centrálním kurtu na Štvanici vidělo branku hned ve třetí minutě utkání. Buršík skvěle našel volného Juhu a ten tak mohl slavit svoji první branku po návratu do zelenobílých barev. Hosté však dokázali brzy srovnat krok. Dobře umístěná střela z výběhu Filipa Langera skončila až za zády Kotoučka. Hosté pokračovali v tlaku a ten slavil úspěch. Beneš zapracoval za brankou soupeře a z otočky přihrál na nabíhajícího Kolíska. Ten vystřelil na zadní tyč kam se domácí brankář natahoval marně. O tři minuty později však bylo opět vyrovnáno. Skvělá souhra přihrávek v podání klokanů a Matyáš Krebner s klidem zakončil do odkryté klece. Poté došlo i na první vyloučení v zápase. Za sekání byl vyloučen domácí Vojta Zezulka a Tatran tak měl výhodu přesilové hry. V ní se však podařilo udeřit domácím hráčům. Patrik Kieler skvěle zachytil přihrávku soupeře a šel do samostatného úniku, kde se nemýlil. Tatran však v závěru opět dokázal srovnat stav zápasu. O to se postaral Filip Langer a skóre po první třetině tak činilo 3:3.

Druhá třetina příliš pohledného florbalu nenabídla. Tvrdá hra na obou stranách přinesla několik vyloučení, kde však ani jeden tým nedokázal početní výhodu využít. O tom, kdo se tedy bude radovat z výhry musela rozhodnout poslední třetina.

Do té vstoupili lépe hráči Tatranu. Již ve třetí minutě obkroužil Marek Beneš domácí branku a zasunul balonek za brankovou čáru. Marek Beneš pokračoval ve vysokém tempu a v polovině závěrečné třetiny přidal další branku a zvyšoval na 3:5. Svůj hattrick Beneš dokončil v nařízeném nájezdu a Tatran se dostal do vedení 3:6. Klokani zkoušeli hru bez brankáře, která bohužel nevyšla podle představ a do prázdné branky zakončoval Mikuláš Komárek. O závěrečnou branku na 4:7 se postaral Adam Růžek, na vítězství to však nestačilo a Tatran Střešovice tak mohl slavit výhru na Cevro Instutut Open Airu 2018.

Komentář trenéra Milana Fridricha (Tatran Střešovice)
:Jsme rádi, že jsme zvládli důležitou třetí třetinu. Utkání se od druhé třetiny neslo v nervóznějším duchu. Do dalších utkání musíme zapracovat na větší kvalitě celé hry. Děkujeme soupeři za utkání. Tři body pro nás extrémně důležité.

Komentář trenéra Jakuba Štěpánka (Fbš Bohemians)
:První utkání sezony z naší stany nervózní. Bohužel pokud nedáme přes 40 minut branku, vyhrává se těžko. Věřím, že se dále budeme zlepšovat. Díky divákům, pořadatelům a soupeři. Věřím, že jsme si OpenAir všichni užili.

Kompletní fotogalerii naleznete ZDE

SOUHRN ZÁPASU:

FbŠ Bohemians - Tatran Teka Střešovice 4:7

branky: 3. Josef Juha, 14. Matyáš Krebner, 17. Patrik Kieler, 60. Adam Růžek - 7. Filip Langer, 11. Jakub Kolísko, 19. Filip Langer, 42. Marek Beneš, 53. Marek Beneš, 56. Marek Beneš, 59. Mikuláš Komárek; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Kotouček ? - Tomáš Fibiger ?; po třetinách: 3:3, 0:0, 1:4;

SESTŘIH ZÁPASU:

  

ZHODNOCENÍ ZÁPASU ADAMEM RŮŽKEM:

 

ROZHOVOR S TRENÉREM MICHALEM JEDLIČKOU:

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Fotogalerie

Partneři oddílu

auto jarov - levý Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz