DŮLEŽITÉ VÍTĚZSTVÍ NAD PANTHERS PRAHA! 26.2.2018

Vážení fanoušci, v neděli se na Děkance naposledy v základní části představily klokanky. Jejich soupeřem byl tentokrát další pražský klub a to Panthers Praha. Pojďme se podívat, jak celý zápas vypadal.

DŮLEŽITÉ VÍTĚZSTVÍ NAD PANTHERS PRAHA!

Hosté šli do utkání s velkým odhodláním a výhrou z posledního zápasu nad silným Chodovem. Domácí hráčky však měly úvodní třetinu jako z říše snů. Hned v první a sedmé minutě se prosadila Bočanová a poslala tak Bohemians do dvoubrankového vedení. O necelou minutu později snižovala za Panthers Hubáčková. Poté přišla velká chvíle Andrejky Kadidlové, která během 5 minut vstřelila hattrick! Celá divoká první třetina skončila 6:3, když se ještě za domácí prosadila Zlámalová a za hosty dvakrát Pitterligová.

Druhá třetina však jasně patřila hostům. V 7. minutě se sice prosadila Zlámalová, hosté se ale nevzdali a začaly padat branky. Pantherské hráčky se čtyřikrát prosadily a zasloužily se tak o zdramatizování utkání. Poslední slovo měla domácí Poláková a před druhou přestávku tak bylo na tabuli skóre 8:7 pro Bohemians.

Poslední třetina začala opatrně, protože ani jeden tým nechtěl udělat chybu. Nakonec se prosazovaly pouze domácí hráčky. V 7. minutě to byla podruhé v zápase Poláková a na konečných 10:7 uzavírala necelé tři minuty před koncem Andrlová. Klokanky tak po dvou prohraných zápasech opět naplno bodovaly.

Poslední zápas základní části odehrají Bohemians na půdě Ostravy. Podaří se vybojovat poslední body před play off? To se dozvíme už v neděli 4.3. Zápas začíná od 15:00.

OHLASY PO UTKÁNÍ:

SOUHRN UTKÁNÍ:

FbŠ Bohemians - Panthers Praha 10:7

branky: 1. Adéla Bočanová, 7. Adéla Bočanová, 12. Andrea Kadidlová, 13. Andrea Kadidlová, 17. Andrea Kadidlová, 19. Jessica Zlámalová, 27. Jessica Zlámalová, 40. Hana Poláková, 48. Hana Poláková, 58. Kristýna Andrlová - 8. Tereza Hubáčková, 14. Tereza Pitterlingová, 18. Tereza Pitterlingová, 29. Tereza Hubáčková, 33. Veronika Zittová, 34. Petra Fabiánová, 37. Ivana Miklíková; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 86; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 12 - Kristýna Horňáková 11, Marie Topolová 5; po třetinách: 6:3, 2:4, 2:0

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

auto jarov - levý Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble