S JIČÍNEM BEZ BODŮ 19.2.2018

V rámci Zabijačkových hodů odehrály svůj zápas i naše ženy. Těm tentokrát přicestoval soupeř z Jičína.

S JIČÍNEM BEZ BODŮ

Již od první rozehrávky bylo vidět, že klokanky nečeká nic lehkého. To se potvrdilo už ve 4. minutě, kdy se prosadila Kristýna Bachmaierová a Jičín tak poslala do vedení. Závěr třetiny našim hráčkám ani trochu nevyšel. Během 8 vteřin dvakrát inkasovaly a do šaten tak odcházely s velmi nepříznivým stavem 0:3.

Druhá třetina začala o poznání lépe. Pěknou souhru na půlce hostů zakončovala Zlámalová a snížila na 1:3. Bohemians v 6. minutě dostaly výhodu přesilovky 5 na 3. Ta však započala hrozně, kdy po špatné rozehrávce skórovala hostující Gabriela Žůrková. Na konci přesilovky se přece jen klokanky prosadily a Hana Poláková snižovala na 2:4. Přesně v půlce třetiny Andrea Kadidlová propálila Samkovou a do poslední části se tak šlo s jednobrankovou ztrátou.

Ve třetí části tahali domácí vždy za kratší konec. Na 3:5 zvyšovala podruhé v zápase Gabriela Žůrková. O pár minut později Adéla Bočanová snížila, ale poté se opět prosadil Jičín a Kristýna Bachmaierová završovala hattrick. Eliška Reischlová ještě dokázala vstřelit gól na 5:6, ale i přes závěrečný nápor to bylo vše a tak Jičín odjíždí se třemi body.

Napravit zápas budou moci hráčky už neděli, kdy sehrají zápas na Děkance proti Panthers Praha.

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

auto jarov - levý Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble