ŠVÉDSKÝ DEN NA ZŠ OHRADNÍ 24.1.2018

Středa 24.1. patřila na Základní škole Ohradní Švédsku. V rámci tohoto projektu jsme byli přizváni, abychom se s dětmi podělili o zážitky z florbalu.

ŠVÉDSKÝ DEN NA ZŠ OHRADNÍ

Pro děti jsme připravili dvě florbalová stanoviště. Na jednom si měly možnost ověřit, jak dobře ovládají florbalku a pokusily se překonat klokana v brance. Do časových mezer pro ně byla připravena křížovka se švédsko-českými překlady, s kterými nám pomáhal sám náš florbalový odchovanec – Josef Juha.

Na druhé florbalové zastávce čekalo žáky krátké povídání o historii florbalu, jeho vzniku a spojitosti se Švédskem. Po poučení si děti zasoutěžily mezi sebou v přesnosti při střelbě na branku. Nutno dodat, že se soutěže zúčastnilo také několik učitelů, což jsme jedině přivítali. ;) Za své snažení dostali školáci volné vstupenky na zabijačkové hody na Děkance.

Program byl připraven pro všechny třídy školy od té první až po devátou. Věříme, že si děti celý Švédský den užily i díky našemu přispění a rádi se se zúčastněnými potkáme na Hodech či na zkoušce tréninku.

Několik fotek z akce naleznete níže

Autor: Vojtěch Klein

auto jarov - levý Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble