FLORBALOVÝ OPEN AIR UŽ TUTO NEDĚLI 13.9.2017

│Florbal│ Druhý ročník výjimečné sportovní akce v ikonickém chrámu pražské Štvanice proti sobě svede dva florbalové velkokluby Bohemians a Chodov. Celodenní program vyvrcholí dvěma ligovými zápasy v nejvyšších domácích soutěžích mužů a žen.

FLORBALOVÝ OPEN AIR UŽ TUTO NEDĚLI

Nejoblíbenější sport hodin tělesné výchovy posledních let, který se však co do počtu diváků ani zdaleka nemůže rovnat s hokejovými či fotbalovými zápasy, si opět nasadil laťku hodně vysoko. V neděli 17. září 2017 se uskuteční druhý ročník Cevro Institut Open Air, florbalový den na centrálním kurtu pražské Štvanice s kapacitou 7000 míst k sezení.

Nic tak velkého, kromě finále nejvyšších českých soutěží hraných v O2 aréně jako takzvané Superfinále, na klubové úrovni florbal nezná. Tam je navíc pořadatelem Česká florbalová unie, nikoliv samotný klub, jako je tomu u všech ostatních zápasů. Rekord v návštěvnosti na ligovém utkání drží brněnští Bulldogs 2315 diváků, a právě na toto číslo chtějí pořadatelé zaútočit. Naplnit sedmitisícovou arénu je pro ně velká výzva.

Nebude chybět ani zajímavý doprovodný program, určený především rodinám s dětmi. Na návštěvníky akce čeká celá řada soutěží přímo na hřišti, taneční vystoupení, nebo sportovní stanoviště, kde si budou moci děti i dospělí vyzkoušet nejrůznější sportovní aktivity. Akcí navíc bude provázet známý moderátor Rey Koranteng.

V loňském roce akci navštívilo přes 2 000 diváků. Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketportal. Více informací naleznete na webu www.florbalopenair.cz.

HLAVNÍ PROGRAM DNE:

8:20 – Turnaj mládeže

12:30 – Extraliga žen – FbŠ Bohemians vs. Florbal Chodov

15:00 – Tipsport Superliga – FbŠ Bohemians vs. Florbal Chodov

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz