Elévky vs. rodiče 20.6.2017

V úterý 20. 6. si elévky na svůj poslední trénink pozvaly své rodiče, aby mohli společně změřit své síly.

Elévky vs. rodiče

Po rozběhání a protažení jsme na dvou hřištích odstartovali velký souboj děti versus rodiče. Rodiče se před svými dětmi nenechali zahanbit a prokázali velkou bojovnost a odhodlanost. Utkání bylo velmi napínavé, bojovalo se urputně až do poslední minuty a do branek padalo hodně gólů. I když už sil moc nezbývalo, žádný z týmu se nechtěl vzdát a nakonec celé utkání skončilo přátelskou remízou. Po tomto velkém boji jsme se společně odebrali na zahrádku, kde jsme oslavili konec sezóny, která pro některé byla v elévkách poslední. Došlo také k vyhlášení výsledku první úrovně barevného florbalu a předání bílých náramků. Všem elévkám přejeme krásné prázdniny, hlavně žádná zranění a těm, které nás opouští do starší kategorie, přejeme hodně úspěchů.

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn