David Procházka: Chci být platnou součástí týmu 13.6.2017

Nová posila dorostenců David Procházka hodnotí rozdíly mezi kluby. Jaké má cíle do následující sezóny? Co očekává od soustředění? Více v článku.

David Procházka: Chci být platnou součástí týmu

1.Proč sem se rozhodl pro nový klub?

 

V mém bývalém klubu byl kladen důraz pouze na sportovní výsledky a žádný z problémů, které nastaly, nebyl nikdy nijak řešen. I když v mém působení postupně nastaly zásadní problémy, nikdy v podstatě nikoho nezajímaly. Dá se říct, že se ke mne klub otočil zády. Chyběla jakákoliv snaha. Bylo obtížné se v takové situaci správně motivovat. Protože jsem neměl pocit pohody a nemohl se zcela koncentrovat na svůj výkon a přípravu, cítil jsem potřebu změny. Z přístupu, kterého se mi dostalo jsem nadšený. V tomto ohledu byl můj přestup do Bohemians jasnou volbou. Děkuji, že jsem dostal tuto šanci.

 

2.Rozdíl mezi starým klubem?

 

Rozdíl vidím hlavně v osobnějším přístupu k hráčům a zájmu, který trenéři mají. Překvapilo mne i velké množství přípravných zápasů, toto ve starém klubu zcela chybělo. V neposlední řadě musím ocenit i způsob vedení tréninků a jejich rozmanitost. To jistě pomáhá ke komplexnějšímu rozvoji hráče, než na jaký jsem byl naučen doposud.

 

3.Jak hodnotím zápasy?

 

Se zápasy sem velmi spokojen . Soupeři jsou rozmanití a porážíme spoustu týmů , kde hrají hráči o několik let starší než já. Do teď jsem neměl možnost takové zápasy odehrát. Až taková zkušenost dokáže opravdu ukázat na čem si stojím a na čen je potřeba pořádně zapracovat. 

 

4.Co očekávám od soustředění?

 

Protože jsem v týmu nový, tak čekám hlavně začlenění a nalezení místa v sestavě. Je nutné najít se svými spoluhráči souhru a cit pro hru. K tomu mi jistě soustředění pomůže stejně tak jako každý další odehraný zápas. Důležité je i získat před sezonou kondici. Navíc se těším, že mi tento týden pomůže poznat mé spoluhráče jací jsou i jinak než na palubovce.


5.V čem vidím největší nedostatky?

 

Největší nedostatky mám asi ve fyzičce , a proto se snažím sportovat i mimo tréninky. Nový způsob tréninků je právě na tento můj nedostatek velmi náročný. V bývalém klubu se této přípravě nevěnovalo mnoho času.

 

6.Moje přezdívka?

 

Bohužel žádnou nemám. Spoluhráči my říkali křestním jménem a nebo zkráceninou mého příjmení.


7.Jak hodnotím kolektiv?

 

I když sem přišel nedávno, kolektiv hodnotím jen dobře. Se spoustou kluků se už teď v pohodě  bavím. Doufám, že v něm najdu i nové kamarády. Teď je opravdu důležité, abych se co nejdříve začlenil a stal se jeho součástí

 

 

Líbil se Vám článek? Dejte mu LIKE!

Partneři oddílu

Pipni.cz Holba cevro 7oaks floorball player oxdog Mužík a syn KUDY Z NUDY

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz