Časté dotazy

Co by se vám mohlo hodit vědět:

Nábory hráčů a hráček

Najděte si konkrétní trénink příslušné věkové kategorie a pražské části (trénujeme po celé Praze) v sekci TRÉNINKY. Poté jednoduše na tento trénink kdykoliv přijďte, všechny tréninky jsou otevřené.
Na trénink příslušné věkové kategorie (dle ročníku narození). Většina věkových kategorií trénuje navíc na různých místech, vyberte si to, které se Vám hodí nejvíce. Rozpis tréninků naleznete ZDE.
Není nutné dopředu kamkoliv volat. Opravdu stačí rovnou dorazit! Pokud však máte jakékoliv dotazy, kontaktujte sekretariát - viz sekce KONTAKTY, případně konkrétního trenéra dané kategorie.

Pro fanoušky

Všechna pořádaná utkání extraligy žen a Tipsport Superligy se odehrávají na naší domácí hale SH Děkanka. Informace ohledně vstupného si můžete přečíst ZDE.
Nejlepší podporou pro hráče je Vaše přítomnost na zápasech. Fandit můžete různými způsoby, ale ten nejlepší způsob je nahlas a v barvách! :) Oblečení v klubových barvách naleznete v našem FANSHOPU, jak se stát členem fanklubu si navíc přečtěte ZDE.
Domácí utkání každého týmu vždy naleznete na konkrétní stránce týmu. O domácích utkáních elitních týmů Vás však budeme včas informovat prostřednictvím našich profilů na sociálních sítích a webových stránek. Přehled toho, kde všude nás najdete, si přečtěte ZDE.

Pro členy

Rozpis tréninků pro všechny kategorie naleznete ZDE. Pokud něco není jasné, neváhejte se obrátit na sekretariát nebo na konkrétního trenéra, kontakty naleznete ZDE.
Nejlépe rozpisy každého týmu znají příslušní trenéři. V dostatečném předstihu před zápasem by měli své hráče informovat. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně zápasů, neváhejte je kontaktovat. Pokud Vám od trenérů informace nepřišly, neváhejte kontaktovat sekretariát. Veškeré kontakty naleznete ZDE.
Kompletní informace naleznete ZDE. Pokud Vás zajímá cokoliv dalšího, neváhejte kontaktovat sekretariát.

Akční nabídka

Salming EXE Sport Jarní pohár 2018 FLORBALOVÁ ROKYTNICE 2018 Letní sportovní příměstské kempy 2018 Jooble

Nábory

nábory

Fanshop

fanshop

Adresa

Florbalová škola Bohemians

Děkanská Vinice I 987/5

Praha 4, 140 00

774-168-745

sekretar@fbsbohemians.cz