Brigády

STAŇ SE DOBROVOLNÍKEM NA OPEN AIR 2017

Florbalová škola Bohemians letos pořádá již druhý ročník naprosto unikátní florbalové akce - ligové zápasy nejvyšších soutěží mužů i žen pod širým nebem! A stejně jako loni, ani letos se akce v žádném případě neobejde bez pomoci dobrovolníků. Potřebujeme pomoct se sobotní přípravou i se samotnou akcí v neděli!

Pojďte se stát součástí jedné z nejzajímavějších florbalových akcí!

Kdy? 16. - 17. září 2017

Kde? Na pražské Štvanici

Proč se k nám přidat?

- zažiješ neopakovatelnou atmosféru

- budeš spolupracovat s týmem skvělých lidí se stejnými zájmy

- nahlédneš do zákulisí obrovské florbalové akce

- dostaneš pořadatelské tričko na památku a samozřejmě občerstvení po celou dobu akce

- můžeš se zúčastnit super grilovačky pouze pro dobrovolníky přímo v areálu Štvanice!

- užiješ si to jinak!

Jak se k nám přidat?

Stačí, když vyplníš niže uvedený formulář.

...a pak jenom budeš čekat. My se ozveme! :)

Pokud máš dotazy, neváhej kontaktovat Báru na 739-827-106 nebo na poradani@fbsbohemians.cz

STAŇ SE SOUČÁSTÍ POŘADATELSKÉHO TÝMU

Elitní týmy mužů i žen Florbalová školy Bohemians se účastní nejvyšších českých soutěží. Kromě klasických extraligových zápasů několikrát do roka pořádá klub i další zajímavé akce, jako například School Match nebo Open Air či zápasy přenášené živě Českou televizí. To vše je potřeba výborně pořadatelsky zajistit, a proto hledáme posily do našeho pořadatelskýho týmu.

Pojďte se stát součástí našeho týmu!

Jak se stát pořadatelem?

- emailem na: poradani@fbsbohemians.cz nebo telefonicky na 774-168-745

- napiš své jméno, příjmení a kontaktní údaje

- pokud máš zkušenost s pořádáním sportovních akcí, neváhej ji připsat také

Proč se stát pořadatelem?

- Zažiješ neopakovatelnou atmosféru

- Nahlédneš do zákulisí velkých florbalových akcí

- Získáš zkušenosti s organizací velké sportovní události

- Poznáš nové lidi se stejnými zájmy

- Staneš se součástí týmu!

trener_753

Realizační týmy mládežnických družstev FbŠ Bohemians hledají nové posily do právě se rozbíhající sezony!

Chceš vést skupinu až 25 dětí, učit je vyhrávat i přijímat porážky a budovat u nich lásku ke sportu? Máš čas alespoň 2x týdně na tréninky a počítáš s tím, že občas je potřeba vyrazit na zápasy i o víkendu?

Pak hledáme právě tebe, ať jsi holka nebo kluk!

Není potřeba, abys měl/a s trénováním zkušenosti. Bude nám stačit, že jsi ochotný/á si nechat poradit od ostatních zkušenějších trenérů a nebudeš se bát doplnit si trenérské vzdělání na jednom ze školení České florbalové unie.

Naši trenéři mají celou řadu výhod:

- Trenérská školení jim v případě spolupráce proplácíme

- Mohou využívat nové technologie – například kamera v hale

- Odměňujeme je dárky, jako je klubové oblečení

- Pravidelně se s nimi potkáváme, aby si vzájemně předávali zkušenosti a řešili problémy z tréninků

- Dáváme jim materiální podporu i know-how, aby mohli vychovávat naše hráče podle klubové koncepce

Na oplátku od nich vyžadujeme:

- Aby do tréninků dávali maximum

- Aby děti učili základy fair-play

- Aby se účastnili společných schůzek

- Aby obstarávali komunikaci s rodiči svých hráčů

- Aby byli samostatní a my se na ně mohli spolehnout

- Aby dbali na bezpečnost na tréninku a starali se o klubové vybavení

Pokud máš zájem stát se členem naší zelenobílé rodiny, nebo se chceš na něco zeptat, obrať se na tereza.blazkova@fbsbohemians.cz nebo na 605-801-869.